Наша компанія являється офіційним представником кондиціонерів Aerostar та Hitachi в Закарпатті. В нашому асортименті є як звичайні спліт кондиціонери, так і напівпромислові варіанти: касетні та канальні кондиціонери. 

Hitachi — це преміальний японський бренд, який пропонує якісні та надійні кондиціонери з максимальною продуктивністю для додаткового комфорту.  В наявності представлені дві серії побутових кондиціонерів: airHome 400 та airHome 600. Серія airHome 400 представляє собою інверторний кондиціонер з обірігрівом до -15, функцією самоочищення, антибактеріальним фільтром, вбудованим модулем Wi-Fi та антикорозійним покриттям теплообмінника. 

Серія airHome 600 додатково пропонує датчик присутності, за допомогою якого кондиціонер може автоматично вимикатись, якщо в кімнаті нікого немає. 

Також в асортименті бренду є напівпромислові моделі касетних та канальних кондиціонерів з Wi-Fi управлінням, сучасним дизайном та високою продуктивністю. Наша компанія успішно монтує касетні кондиціонери бренду в офісах, магазинах та інших комерційних приміщеннях, і завжди отримуємо тільки позитивні відгуки. Дані кондиціонери можуть комплектуватись як бездротовим, так і дротовим стаціонарним пультом керування. 

Кондиціонери Aerostar — це сучасні високоефективні моделі з якісними компресорами від компанії GMCC (Toshiba). Основною їхньою перевагою перед конкурентами є 4D автоматичний повітряний потік (шторки кондиціонера рухаються як вертикально, так і горизонтально), завдяки цьому виходить швидше обігріти/охолодити весь простір кімнати. На сьогодні у бренда є дві серії інвенторних кондиціонерів— DJ (обігрів до -15) та CL (обігрів до -20). Так в моделях CL є додатковий підігрів піддону, в іншому всі функції однакові, це — автоочистка, автоматичне підтримання температури +8 в зимній період, I Feel (датчик температури в пульті керування).

Обираючи кондиціонер Aerostar або Hitachi — Ви можете бути впевненними в їх високій якості виконання, надійності, а також енергоефективності. Будемо раді відповісти на Ваші запитання за номерами телефонів: 096 158-17-00, 099 029-01-67. Ознайомитись з даними кондиціонерами вживу Ви можете в нашому офісі за адресою: м. Мукачево, вул. Підловачна 17 (виставковий центр Expo).