Власники ресторану у Великому Бичкові в торговому комплексі Olimpia звернулись до нашої компанії за допомогою у відкритті закладу. Загалом нашою командою були виконані такі роботи:

 1. Проектування та реалізація приточно-витяжної вентиляції для кухні та залу приміщення
 2. Проектування кухні та бару 
 3. Підбір обладнання та інвентарю для бару та кухні
 4. Підбір посуду для подачі
 5. Доставка та підключення обладнання згідно проекту, підготовка до роботи
 6. Монтаж холодильної камери

Проектування вентиляції

Прорахунок вентиляції вівся з розрахунку площі приміщення, кількості кухарів та теплового обладнання. ПВУ була обрана від українського заводу Aerostar, дилерами якого ми являємось. Повітропровід використовувався круглий з додатковою ізоляцією. 

Решітки зовнішні та внутрішні замовлялись індивідуально під розмір та колір труб/стін задля естетичного вигляду. Витяжні зонти також замовлялись під індивідуальні розміри, повністю з 304 нержавіючої сталі. 


Проектування кухні та бару

Після замірів приміщення та підбору меню нами був виконаний проект кухні та бару. Після узгодження його з замовником була представлена 3D-візуалізація. Згідно проекту був здійснений підбір якісного професійного обладнання. Так було запропоновано та узгоджено:

 • Морозильну шафу від Tecnodom
 • Пароконвекційна піч від Unox
 • Індукційна плита від надійного українського виробника Tehma
 • Холодильні столи від Tehma
 • Овочерізка відомого французького бренду Robot Coupe
 • Купольна посудомийна машина Silanos
 • Барна посудомийна машина з великим вікном для завантаження Krupps

Все нейтральне обладнання було виготовлено за індивідуальними розмірами і повністю з 304 нержавіючої сталі. Така сталь повністю запобігає корозії, а термін її використання становить більш ніж 15 років. 


Підбір посуду для подачі

Клієнт бажав використовувати для подачі кольоровий посуд, нажаль потрібної кількості від світових виробників в наявності не було, тому ми запропонували українську кольорову кераміку, дилерами якої ми являємось. 

Основною перевагою вибору вітчизняного виробника являється індивідуальне виготовлення потрібних позицій у обраному кольорі. Також у випадку, якщо продукція розіб’ється ніколи не буде проблемою дозамовити все необхідне. 

З запропонованих виробів були обрані супові тарілки, салатники, чашки, чайнички та інше в дизайні Лофт. 


Доставка та монтаж

Ресторан знаходиться на 3 поверсі будівлі, але завдяки вантажному ліфту, розвантаження машини не було проблемою. Все обладнання що заносилось, одразу ж розставлялось по місцям, згідно проекту. Витяжні зонти та настінні полиці вішались на наступний день, як і запуск обладнання та підготовка до роботи. 

Також наступного дня проходив монтаж дверей та холодильної установки в попередньо підготовлену кімнату. Таким чином наша компанія повністю підготувала до відкриття ресторан на 100 посадочних місць 


Відкриваєте свій заклад? Звертайтесь, будемо раді вам допомогти: 099 029-01-67