Пріорітетом нашої компанії являється високоякісний проект та запуск ресторану, який складається з таких етапів:

  1. Першим і головним етапом є визначення напрямку ресторану. 
  2. Технічна частина, яка включає в себе розрахунок споживання електроенергії, що є невід'ємною частиною на етапі будівництва. 
  3. Заміри основного і допоміжних приміщень, підбір основного і нейтрального обладнання.
  4. Створення схематичного проекту з розміщенням всіх робочих органів і його утвердження.
  5. Постановка технічного завдання з підготовки виходів: води, електрики і каналізації.
  6. Створення 3D візуалізації і початок виробництва нейтрального обладнання, замовлення технічного обладнання
  7. Поставка обладнання, його підключення і запуск. Для старту роботи у нас є кухарі, які можуть провести навчання персоналу і налагодити всі робочі процеси.

Для чого потрібен проект кухні ресторану?

Проект кухни ресторанаЯкісний проект ресторану дозволяє відповідати всім висунутим нормам СЕС. Правильно розподіливши всі зони, виходить домогтися максимального результату, коли працівники на кухні не заважатимуть один одному. Крім того, використовуючи корисний кухонний простір повністю можна значно прискорити процес готування і зменшити кількість персоналу, що буде економити кошти при роботі ресторану кожен день.

Наша компанія створює не тільки проект розстановки обладнання, але ще і проект кухонної вентиляції. Ми проводимо розрахунки виходячи з кількості людей, розмірів приміщення і теплового обладнання на кухні. Також при проектуванні вентиляції ми розміщуємо приплив повітря так, щоб він не заважав комфортно працювати кухарям. Відтік відпрацьованого повітря, зроблений за всіма розрахунками, дозволяє комфортно дихати кухарям і не підвищувати температуру в приміщенні.

Правильно спроектована кухня дозволить вашому ресторану безперебійно працювати і приносити прибуток. Наша компанія займається проектуванням кухонь кафе, ресторанів, весільних залів. Ми співпрацюємо з кращими виробниками нейтрального обладнання України і можемо замовити органи будь-якої форми і потрібних вам розмірів.

Якщо ви тільки плануєте відкрити свій заклад і хочете бути впевнені в його правильній і злагодженій роботі, телефонуйте або пишіть нам на пошту: litvinenko1902@gmail.com Наші фахівці завжди готові зробити проект вашої кухні і поставити найкраще обладнання для вас.