Головною задачею магазину являється представлення якомога більшого асортименту товарів на обмеженій площі приміщення. А також, щоб це було зручно, та зберігалось товарне сусідство. Саме для цього перед відкриттям магазину розробляється його проект, щоб використати площу приміщення максимально ефективно. Для розробки якісного проекту необхідно знати весь спектр торгового обладнання, його габаритні розміри та враховувати всі нюанси приміщення.

Наша компанія займається проектуванням кухонь та систем вентиляції, тому ми додатково можемо розробити проект супермаркету з гастрономічним відділом, та запропонувати весь спектр необхідного для роботи обладнання. Але також, розробляємо й невеликі магазини будь-якої направленості. Одним з останніх наших проектів являється невеликий продуктовий магазин біля дому з обмеженим асортиментом. 

В магазині з площею 5 на 5 ми змогли розмістити 2 холодильні шафи, м'ясну холодильну вітрину, хлібний та кондитерський стелажі. Перевагою такого магазину є те, що будь-яку необхідну дрібницю ти можеш придбати одразу біля дому, не витрачаючи багато часу на обирання товару в супермаркеті та стояння в черзі. Звісно, що це занадто мале приміщення, щоб представити весь необхідний асортимент товарів, але це ідеальний бізнес з невеликими інвестиціями.  Не зважаючи на це, більшість наших клієнтів відкривають більші магазини з широким асортиментом як продуктових, так і промислових товарів.

 

Додатково до послуг проектування ми також робимо підбір та розрахунок вартості обладнання, щоб Ви знали скільки коштуватиме відкриття Вашого магазину. При замовленні торгового обладнання в нашої компанії, Ви завжди можете розраховувати на знижку, а також вирішення питань з доставкою та монтажем обладнання, які ми беремо на себе. У випадку, якщо Ви бажаєте відкрити власний супермаркет, наші спеціалісти готові забезпечити Ваших клієнтів чистим повітрям, використовуючи енергоефективні системи вентиляції з рекуператором та обігрів/охолодження з напівпромисловими кондиціонерами.

Якщо Ви хочете відкрити власний магазин з продуманим та оптимальним розміщенням торгівельного обладнання та комфортним для кожного клієнта, телефонуйте: 096 158-17-00, 099 029-01-67.