Відкриваючи продуктовий магазин, варто подбати про зберігання швидкопсувних продуктів. Вибір торгового холодильного обладнання великий, і купувати варто тільки те оборудрваніе, який найкраще підходить вам за форматом.
Основні типи холодильного обладнання:

  • Холодильні шафи;
  • Холодильні гірки;
  • Холодильні вітрини;
  • Морозильні ларі;
  • Холодильні камери.

Розглянемо кожен вид устаткування більш детально.

Холодильні шафи можуть використовуватися як в невеликих магазинах, де клієнтів обслуговує касир, так і в супермаркетах з самообслуговуванням. По суті, холодильну шафу являє собою звичайний холодильник зі скляними дверима для торгового залу, і з глухими, для складу.

Часто брендовані холодильні шафи надають компанії, але купити холодильну шафу можна окремо і замовити потрібну вам обклеювання. Бувають як одне, так і двохдверні шафи, з різним типом дверей. Найчастіше у них металевий корпус з полімерним покриттям.

Холодильні гірки — представляють собою стелажі з охолодженням. Вони використовуються виключно в супермаркетах і мають ряд переваг і недоліків.

Головною перевагою є зовнішній вигляд і простота вибору товару. Але через відсутність дверей, у гірок підвищене споживання електроенергії, через що далеко не всі магазин хочуть їх купувати. Однак, незважаючи на це, холодильні гірки найзручніше обладнання для магазину.

Більшість холодильних вітрин використовуються в магазинах з обслуговуванням касиром, але є і моделі, де покупець може сам відкрити скло. Зберігати продукти в вітрині можна як на виставці, так і в спеціальному відсіку внизу вітрини.
Морозильні ларі - зовні схожі на вітрини, але використовуються для зберігання заморожених продуктів. Точно також, як і шафи, часто бувають брендованими від виробника.

Холодильні камери — це збірні конструкції з компресором для охолодження. Можуть бути виконані в потрібних вам розмірах і використовуються для зберігання продуктів на складі. Значно більш зручні, ніж будь-яке інше обладнання для використання на складі.

Холодильне обладнання є однією з найбільших витрат при відкритті продуктового магазину. Саме тому до купівлі такого обладнання коштує підходити дуже серйозно. Наша компанія пропонує великий вибір обладнання від українських і міжнародних компаній. Ми маємо великий досвід у відкритті продуктових магазинів різних обсягів, тому при виникненні будь-яких питань — звертайтеся, будемо раді допомогти.