Наша компанія займається продажем холодильних столів Техма більше трьох років, і за цей час вони показують себе з кращого боку. Через те, що виробництво знаходиться в Україні, холодильні столи Техма мають низку переваг над аналогами з Китаю чи Європи.

Холодильний стол ТехмаОднією з найважливіших переваг є можливість виготовлення столу під вимоги замовника. Можна обрати модель з розташуванням двигуна праворуч або ліворуч, наявність та форму борта, вид ручок. Термін виготовлення столу становить два тижні, тоді як потрібна модель з Китаю може їхати кілька місяців.

Також холодильні столи Техма можуть похвалитися високою якістю, так як виробляються за всіма нормами для професійного холодильного обладнання. Таким чином, їх якість вища за китайські та більшість європейських аналогів, а сервісне обслуговування проводити значно простіше, адже всі необхідні запчастини завжди в наявності на виробництві.

У своїх столах Техма встановлює додаткові вентилятори, що дозволяє рівномірно розподілити холод по всьому об'єму стола, а не тільки поряд із двигуном. Ці вентилятори знаходяться в міждверному просторі і розташовані перпендикулярно до дверей, що є оптимальним розміщенням.

Незважаючи на ряд переваг, вартість холодильних столів Техма є на рівні конкурентів, або навіть нижче, що робить їхню покупку ще приємнішою. До того ж вибираючи столи Техма, ви підтримуєте українського виробника.

В магазині Проф Груп ви можете купити холодильний стіл Техма з доставкою по Україні. Наші фахівці готові зробити проект вашої кухні та підібрати столи, які будуть оптимальними для зручності ваших кухарів. Вибирайте якісне та купуйте українське.