При відкритті нового закладу не завжди є кошти на купівлю нового обладнання. І в разі, коли вибір стоїть перед новим, але не якісним обладнанням, або якісним б.в., перевагу варто віддати останньому.
Але купувати таке обладнання з рук, дуже небезпечно, адже колишній власник вам ніколи не розповість про можливі поломки, а провести професійний огляд без досвіду у вас не вийде. Саме тому ми пропонуємо вам послугу з купівлі перевіреного б.в. обладнання.

Все обладнання, яке ви зможете купити у нас, не тільки проходить якісний огляд, але і необхідне періодичне сервісне обслуговування, що гарантує його подальшу безпроблемну роботу на тривалий період часу.

Для того, щоб купити б.в. обладнання у нас ви повинні залишити запит з характеристиками, які вам необхідні. Після цього ми надамо вам можливий список обладнання з «живими» фото і цінами. Так у нас ви знайдете широкий асортимент б.в. обладнання високої якості.

Холодильне б.в. обладнання для ресторанів і магазинів.

Купівля холодильного б.в. обладнання з рук є досить небезпечним заходом, адже мало хто з власників проводить необхідне обслуговування. До того ж, будь-яка «дрібниця» може вилитися вам в втрату коштів. Звернувшись до нас, ви ж повністю забезпечите себе від будь-яких можливих проблем.

Серед асортименту холодильного б.в. обладнання ми можемо надати: холодильні шафи, холодильні столи, настільні вітрини, морозильні ларі та багато іншого. Купуючи перевірене холодильне б.с. обладнання, ви зможете істотно заощадити на відкритті свого закладу, не втративши в якості.

Теплове б.в. обладнання для ресторанів.

Асортимент теплового обладнання дуже широкий, і якщо на невеликих фритюрницях, грилях та  млинницях економити не варто, то ось б.в. пароконвектомат допоможе значно скоротити витрати на відкриття. Тим більше після повного технічного огляду, з повністю справними двигуном, тенами і ущільнювачем.

Крім пароконвекційних печей, плит, печей для піци у нас ви можете купити і інше теплове обладнання, просто зателефонуйте нам за номером 096 158-17-00 і передайте менеджеру свій запит, ми обов'язково постараємося допомогти.

Електромеханічне б.в. обладнання

На жаль якісне професійне обладнання завжди дороге, і навіть покупка нової м'ясорубки або овочерізки не всім підходить по бюджету. Зверніться до нас, і ми підберемо для вас найкраще обладнання, з яким ви не тільки заощадите, але і не будете мати проблем в майбутньому.

При цьому, ми не рекомендуємо купувати абсолютно все обладнання б.в, так як не завжди така економія може бути доречною. Саме тому звертайтеся до нас з будь-яким запитом, і ми зможемо запропонувати вам найкраще рішення.

Також, навіть якщо ви орієнтуєтеся на покупку б.в. обладнання ми все одно готові зробити для вас проект і прорахунки. Крім цього, звернувшись до нас ще на етапі будівництва ми спроектуємо і змонтуємо для вас систему вентиляції, яка буде відповідати всім нормам. Компанія ВЕНТкомплекс, завжди рада допомогти своїм клієнтам, телефонуйте: 096 158-17-00.