Ми працюємо. Актуальну інформацію по цінам уточнюйте за телефоном: 066 074-85-19
UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

 

0
Мій кошик

Професійне пральне обладнання


   Купити професійне пральне обладнання 

Наша компанія пропонує великий вибір професійного прального обладнання для використання в готелях, лікарнях, хімчистках. Основні вимоги до такого обладнання – надійність та хороша ефективність.

До професійного прального обладнання відносять пральні машини, сушильні машини та прасувальне обладнання. Якщо пральну та сушильну машину можна вибрати просто виходячи з обсягів, то прасувальне обладнання підбирається індивідуально під Ваші завдання.

Професійну пральню найкраще облаштовувати у підвалі приміщення, так як більшість пральних та сушильних машин необхідно бетонувати у підлогу. Також варто потурбуватися і про витяжку для сушарки та прасувального обладнання, так як при роботі вони виділяють велику кількість пари.

Незважаючи на зовнішню схожість із побутовими варіантами, завантаження у професійну пральну машину може бути 35 і більше кілограмів. Вибираючи пральну машину для свого закладу, також варто звернути увагу на кількість та наявність необхідних режимів. Так, для готелю з важливих є режими прання для постільної білизни та ганчірок.

Якщо у Вас є тільки намір відкрити свою пральню, Ви можете звертатися до нас за проектом пральні, в якому ми врахуємо енерговитрати, витяжку, а також вартість всього необхідного обладнання. Будемо раді Вам допомогти, телефонуйте: 099 029-01-67, 096 158-17-00.

Вгору