Наша команда більше 6 років професійно займається оснащенням закладів HoReCa. За цей час ми відкрили більше 200 готелів, ресторанів, кафе та магазинів. Отриманий досвід дозволяє нам створювати проекти з урахуванням всіх побажань наших клієнтів, які відповідають санітарним нормам.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими постачальниками ресторанного і готельного обладнання в Україні, які пропонують не тільки високу якість продукції, а й оптимальну вартість. Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на:

  • Проект, в якому будуть враховані ваші побажання, який буде відповідати санітарним нормам і буде зручний для співробітників.
  • Тільки перевірене обладнання, зручне в освоєнні і сервісному обслуговуванні.
  • Швидке виконання всіх робіт і відповідність обумовлених термінів.
  • Якісне та професійне сервісне обслуговування, і надання необхідних запчастин.

Наша команда завжди прагне надати своїм клієнтам краще обслуговування, а також подальший супровід. Саме тому один раз звернувшись до нас, більшість рестораторів стають нашими постійними клієнтами. Переконатися в нашому професіоналізмі можете і ви, достатньо зателефонувати за вказаними у верхній частині сторінки номерами, або звернутись в наш магазин в місті Мукачево.

Магазин ВЕНТкомплекс