Ми працюємо. Актуальну інформацію по цінам уточнюйте за телефоном: 066 074-85-19
UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

 

0
Мій кошик

Електромеханічне обладнання


   Купити електромеханічне обладнання в Україні

Вибір електромеханічного обладнання для ресторану дуже широкий, і часто обрати необхідне дуже важко. Складність додає і той факт, що одні й ті ж функції може виконувати різне устаткування.

Основне призначення електромеханічного обладнання — покращити і спростити роботу кухарів, при роботі з великими обсягами роботи. У домашніх умовах ця робота виконується може виконуватися вручну. До завдань електромеханічного обладнання можна віднести: подрібнення, нарізання і заміс.

Основні види електромеханічного обладнання

М'ясорубки — професійні моделі значно відрізняються від побутових варіантів, як виконанням, так і обсягами робіт. Всі м'ясорубки мають сталевий корпус і робочі елементи з нержавіючої сталі. Обсяг оброблюваного м'яса може бути від 50 до 300 кг/год.

Також м'ясорубки відрізняються за кількістю ножів на: Enterprise, ½ Unger і Total Unger. Якщо Enterprise — це аналог побутової системи з одним ножем і однією решіткою, то Unger варіанти мають більше ножів і спрощують роботу самої м'ясорубки.

Овочерізки використовуються для нарізки овочів соломкою, дольками або кубиками. Для цього використовуються різні диски. Для регулювання товщини нарізки використовуються різні диски.

Картоплечистки використовуються для очищення від шкірки не тільки картоплі, але і інших коренеплодів. Для роботи, картоплечистка повинна підключатися до водопроводу, так як процес очищення відбувається в камері з водою. Для кращого результату необхідно використовувати овочі приблизно однакового розміру.

Слайсери використовуються в піцеріях, весільних залах, великих ресторанах. Їх головне завдання — нарізка м'ясних продуктів, при наявності тефлонового ножа, можуть використовуватися для нарізки сиру. Розрізняються моделі за розміром ножа, можуть бути як ручні, так і автоматичні моделі.

Купити електромеханічне обладнання для ресторану з доставкою по Україні можна в магазині Проф-груп. Ми допоможемо вам вибрати якісне обладнання за найкращою ціною. Наші фахівці завжди готові порадити обладнання, яке буде повністю відповідати вашим запитам.

Вгору