Лінійка напівпромислових кондиціонерів Aerostar представлена касетними та канальними кондиціонерами різної потужності. На сьогодні ми отримали невелику партію касетних кондиціонерів потужністю 48 BTU (до 135 м²) та 60 BTU (до 200 м²). Ці кондиціонери ідеально підійдуть для підтримання оптимального мікроклімату в офісі, ресторані, магазині, складі та інших комерційних приміщеннях. Головними перевагами касетних кондиціонерів є велика продуктивність та розсіювання повітря в чотири сторони. Це позволяє охопити максимально велику площу, використовуючи всього один кондиціонер. 

Також хочемо нагадати, що у нас в наявності є весь асортимент побутових кондиціонерів Aerostar, а це - лінійка Basic, яка працює на обігрів до -7°C, лінійка DJ - до -15°C та CL, які оснащені підігрівом піддону та працюють при температурі до -25°C. До переваг інверторних кондиціонерів Aerostar можна віднести коливання шторок як вертикально, так і горизонтально, а також наявність вбудованого Wi-Fi.

Обирайте якісні кондиціонери для офісу чи дому від перевіреного українського бренду. Телефонуйте: 099 029-01-67, 096 158-17-00, або приходьте до нас в офіс за адресою: м. Мукачевло, вул. Підловачна 17.