Ми постійно розширюємо горизонти своєї роботи, на цей раз допомогли з відкриттям магазину М'ясний край в Києві. Клієнт звернувся з запитом по холодильним вітринам, які йому потрібні були менше ніж за місяць, а отже не було часу на замовлення, потрібно було шукати підбирати все обладнання з наявності. Запропонували декілька варіантів, і зупинились на холодильних вітринах Gracia від виробника UBC. 

Отримавши аванс від клієнта, забронювали обрані вітрини на заводі та очікували закінчення ремонту в приміщенні. В процесі очікування в клієнта також з'явився запит на морозильні скрині та бонети, тож за тиждень до відкриття потрібно було знайти 2 морозильні бонети довжиною 2 та 2.5 метри і метрові морозильні скрині. В даному випадку також зупинили свій вибір на моделях від UBC.

По домовленості з клієнтом, ми взяли на себе доставку, вивантаження та монтаж. Все ускладнювалось тим, що ремонт закінчувався в понеділок, а клієнт хотів запуститись вже в четвер. Тобто потрібно було у вівторок привезти все обладнання, підключити його, щоб в середу працівники вже могли підготувати магазин до запуску. І у мирний час, з цим не було б жодних проблем, але, нажаль, зараз ми живемо під час війни... Як тільки авто приїхало на завантаження, пролунала повітряна тривога, а отже про завантаження й не могло бути мови.

Таким чином авто виїхало тільки по обіді, але ж ввечері є обмеження на в'їзд в Київ для вантажівок, а вантажники теж хвилювались, щоб встигнути все зробити до комендантської години. Незважаючи на все це, провівши декілька десятків дзвінків, нам все ж таки вдалось завезти обладнання вчасно і запуск магазину відбувся за планом.

Якщо Ви теж плануєте відкрити власний магазин, то будемо раді допомогти Вам в цьому проектом, підбором обладнання, а також подальшим супровідом. Чекаємо на Ваші звернення за телефонами: 096 158-17-00, 099 029-01-67.