Одним з основних напрямків нашої роботи являється проектування та монтаж кухонної вентиляції. При проектуванні ми ведемо розрахунки враховуючи кількість працівників на кухні, кількості обладнання та площі кухні.

Виходячи з прорахунків ми розробляємо проект вентиляції, який буде відповідати нормам СЕС, та забезпечить комфортну роботу всіх працівників. При виконанні проекту ми використовуємо круглі, або прямокутні труби та зонти українського виробництва, які виготовляються безпосередньо для кожного об’єкту. За весь час роботи ми реалізували сотні об’єктів, частину з котрих ви можете переглянути на фото. 


Наші спеціалісти готові реалізувати проект будь-якої складності та вирішити всі питання на шляху його реалізації. Приймаючи об’єкт в роботу, ми проводимо весь комплекс робіт:

  • Проект та його утвердження
  • Монтаж
  • Запуск в роботу та гарантійне сервісне супроводження.

Наша компанія виконує роботи на території Закарпаття, Львівської та Івано-Франківської областей. На всі наші роботи ми надаємо гарантію, працюємо як з юридичними так і державними установами та приймаємо будь-який вид розрахунку.  Телефонуйте, або пишіть за вказаними номерами в контактах, будемо раді вам допомогти.