В теперішній с туації в країні багато українців задумовуються про альтернативу газовому опаленню. І якщо в будинках це можуть бути і твердопаливні котли, то от в квартирах — тільки електрика. 

Існує велика різновидність електричних обігрівачів, але високою популярністю користуються саме кондиціонери. Справа в тому, що навіть недорогий інверторний кондиціонер здатен обігріти кімнату, якщо температура на вулиці сягає до -15°. Більш дорогі моделі можуть працювати навіть при зовнішній температурі до -30°. 

Основною перевагою кондиціонерів, від інших типів опалення, являється їх можливість охолоджувати повітря влітку. Саме тому, в більшості квартирах вони все одно є, або плануються до установки. В такому випадку і виникає питання, а чи можна обігріватись тільки кондиціонером?

На відміну від більш традиційних типів опалення, кондиціонер обігріває приміщення потоком теплого повітря. Завдяки цьому приміщення дуже швидко нагрівається і вже за декілька хвилин в ньому стає комфортно перебувати. Тепло розповсюджується по всій кімнаті, тому ефект набагато кращий, ніж від звичайних батарей. 

Переваги отоплення кондиціонером

  1. Приміщення нагрівається значно швидше, а тепле повітря розповсюджується по всій кімнаті.
  2. Економічність, кондиціонер здатен обігріти кімнату на 20 квадратів споживає всього 1 кВт/год.
  3. Моделі з управлінням через Wi-Fi дають змогу вмикати опалення за півгодини до вашого повернення додому. Таким чином ви повертаєтесь в теплу домівку, без зайвих витрат.
  4. Можливість охолодження приміщення влітку, встановлюючи кондиціонер, вам буде затишно і взимку, і влітку.

Недоліки опалення кондиціонером

  1. Для повноцінного опалення тільки кондиціонером, найкраще буде встановити кондиціонер в кожній кімнаті. Якщо у вас квартира студія, або дві кімнати, то це не буде проблемою, але для трьохкімнатних квартир і більше, встановлення кондиціонерів обійдеться значно дорожче, ніж електричний котел, чи конвертори в кожну кімнату.
  2. Якщо у вас встановлений газовий котел, ви можете просто замінити його на електричний, без додаткових витрат, таким чином отримавши отоплення в кожній кімнаті. В такому разі недорогий інверторний кондиціонер може стати додатковим джерелом опалення в тій кімнаті, де збирається найбільше людей.
  3. Шум при роботі. На мінімальній швидкості вентилятора сучасні інверторні кондиціонери працюють майже безшумно, але для швидкого нагріву кімнати інколи потрібно збільшувати швидкість вентилятора. Шум не є сильним, але для когось, навіть він, може грати роль.

Кондиционер на обогрев

В інших же випадках, кондиціонер — це хороша та надійна альтернатива звичайному газовому опаленню. Для квартири студії на 40 квадратів, підійде кондиціонер зі споживанням  1.8 кВт/год, навіть якщо він працюватиме цілодобово, ви витратите за опалювальний сезон в декілька разів менше коштів, ніж на опалювання газом. При тому тепло буде в кожному куточку квартири, а не тільки біля батарей.

Обрати якісний кондиціонер на обігрів ви зможете в магазині Проф Груп. Наші спеціалісти залюбки підкажуть особливості кожної моделі та зможуть допомогти вам у виборі. Телефонуйте: 099 029-01-67, 096 158-17-00, або приходіть до нашого магазину за адресою: м. Мукачево, вул Підловачна 17 (виставковий центр Expo).