З наступанням перших холодів все більшої популярності набувають гарячі напої. Саме тому електрокип’ятильники знову стабють актуальними, адже вони є ідеальними для подачі чаю, глінтвейну та інших гарячих напоїв.

Електрокип’ятильник працює в двох режимах — кип’ятіння та підтримання температури води. В кип’ятильнику виЕлектрокип'ятильник можете зберігати як окріп для приготування різних чаїв, розчинної кави, так і вже готові напої.

Професійні кип’ятильники поділяються за об’ємом та кількістю стінок. Більшість моделей — це одностіночні кип’ятильники, але зустрічаються також і двохстіночні, які є більш енергоефективними. Обираючи кип’ятильник потрібно розрахувати, який приблизно об’єм вам підійде, ідеально щоб повного кип’ятильника вистачало на цілий день. Так як потужність бльшості кип’ятильників близько 2 кВт, то обравши великий літраж ви будете очікувати кип’ятіння дуже довго. 

Підійдуть електрокип’ятильники для використання в кав’ярні, отелі, магазині та просто на вуличних точках. Кожен кип’ятильник має кран, для зручного використання, тому якщо ви хочете використовувати його для розливу готових напоїв, варто подбати про те, щоб в колбі не було дрібних частинок, які зможуть пошкодити кран. 

При великому напливі клієнтів професійний електрокип’ятильник може використовуватись навіть в парі з професійною кавовою машиною, щоб розвантажити її нагрівальний елемент. Та навіть коли він використовується сам, то процес приготування гарячих напоїв є дуже простим та швидким. Придбати професійний електрокип’ятильник ви зможете в нашому магазині, ми відправляємо товар по всій Україні.