Даний магазин знаходиться у селищі Середнє Водяне, Закарпатської області. Клієнтом було обрано стандартний колір стелажів – світло-бежевий (RAL 9001). Наші співробітники зробили заміри та запропонували кілька проектів на вибір. Після вибору проекту та отримання авансу, виробництво стелажів було запущено на заводі.

Також клієнт вирішив обігрівати приміщення лише кондиціонером, тому йому було запропоновано модель від Samsung із розсіюванням повітряного потоку. Такий кондиціонер відмінно підійде не тільки для магазину або офісу, але і для квартири з маленькою дитиною, тому що він не створює протяг.

Кондиціонер Samsung WindFree

Процес монтажу стелажів та кондиціонера із прибиранням та підготовкою до викладання товарів зайняв один день. Здійснюючи точні виміри завжди можна використовувати місце в магазині максимально ефективно, саме тому ми завжди вважаємо за краще самі робити виміри та проект.

Стелажі Модерн Експо

Стелажі Модерн Експо

Стелажі Модерн Експо

Стелажі Модерн Експо

Якщо Ви також бажаєте відкрити свій магазин, телефонуйте: 099 029-01-67, 096 158-17-00, ми з радістю допоможемо Вам не тільки зі стелажами, але й з додатковим обладнанням. Для великих магазинів також пропонуємо проектування та монтаж систем вентиляції, щоб Вашим клієнтам завжди було комфортно у Вашому магазині.