Ми працюємо. Актуальну інформацію по цінам уточнюйте за телефоном: 066 074-85-19
UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

 

0
Мій кошик

Марміти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Купити марміти в Україні

Марміт — це теплове обладнання для підтримки температури готових страв. Найчастіше використовується на шведській лінії, або виїзних заходах. Марміт можуть бути з електричним нагрівальним елементом, або під паливо. Такі марміти називаються чафіндіші.

Марміти можуть бути як в настільному виконанні, так і в стаціонарному, які використовуються в їдальнях на лініях видачі. Самі марміти поділяються за призначенням — для перших і других страв. Для других страв використовуються гастроёмкості GN 1/1 або поділену по GN ½ чи GN 1/3 Для перших страв використовуються круглі ємності, які можуть відрізнятися за обсягом.

Відрізнятися марміти можуть також і зовні і по виконанню. Найпопулярніші моделі з кришкою RollTop. Така кришка кріпиться до самого марміту і при відкритті марміту вона просто опускається вниз. Більш дешеві моделі мають зйомну кришку. Також ціна залежить від наявності вікна на кришці, яка допомагає бачити продукт навіть не відкриваючи кришку.

Варто відзначити, що всередині приміщень краще використовувати марміти з електричним нагрівальним елементом. Тоді як чафіндіші будуть зручні на виїзних заходах, так як вони не прив'язані до підключення.

У магазині Проф-груп ви можете купити марміти з доставкою по Україні. Ми допоможемо підібрати моделі під ваші побажання і скласти повністю лінію роздачі або обладнання для шведської лінії. Крім цього, у нас ви знайдете великий вибір ресторанного обладнання, звертайтеся і наш менеджер завжди підкаже моделі під ваші запити.

Вгору