На сучасних кухнях все частіше використовуються пароконвектомати і індукційні плити. І, якщо, пароконвекційні печі вже досить знайомі всім, як і їх принцип роботи, то ось індукційні плити знають далеко не всі. І це при тому, що вони є найбезпечнішими, серед інших видів плит, а ще дуже прості у використанні.

Головною відмінністю всіх індукційних плит є те, що нагрівається не сама поверхня плити, а сама посуд. Завдяки цьому сам нагрів відбувається швидше, до того ж це значно безпечніше, адже поверхня залишається лише трохи нагрітою.

Нагрівання здійснюється завдяки індукційній котушці, яка впливає на посуд. Саме тому не весь посуд підійде для використання таких плит, але на сучасній кухні вже навряд чи є посуд, яка не підійде для індукційної плити, в основному це старі алюмінієві каструлі, які не бажано використовувати в закладах громадського харчування.

Переваги індукційних плит:

  • Перше і найголовніше - швидке нагрівання, швидше ніж у газових плит і набагато швидше класичних електричних плит.
  • Безпека. Так як сама поверхня не нагрівається, і немає доступу до відкритого вогню, як у газових плит, то вони не тільки не є небезпечними для людини, але і навряд чи можуть стати причиною пожежі.
  • Індукційна плита легко може використовуватися як додаткова. Сучасні варіанти дуже компактні, а так як вона не нагрівається, то її можна заховати одразу після готування.
  • Індукційні плити дуже прості в управлінні і не мають ніяких рухомих елементів, що робить їх зручними для всіх кухарів.
  • Їх можна використовувати в будь-якому приміщенні, адже одинарні моделі працюють від звичайної розетки.

Незважаючи на всі переваги, є у такого виду плит і недоліки, які можуть стати критичними для деяких користувачів.

Недоліки індукційних плит:

  • Варильна поверхня зі скла, тому може розбитися при неакуратному використанні. Крім цього, індукційні плити мають обмеження по вазі посуду, які можуть використовуватися на них.
  • Попередньо рівні потужності, які можуть бути незручними для вас. Наприклад, на одному рівні вода буде сильно кипіти, а на меншому, нагріву буде не вистачати.

У нашому магазині ви можете вибрати індукційну плиту для ресторану або кафе будь-якого розміру і напрямки. Ми пропонуємо великий вибір моделей від перевірених брендів, а також готові надати якісну консультацію при покупці, телефонуйте: 096 158-17-00.